Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Warmia

Gospodarstwo Agroturystyczne - Warmia - Stawiguda

AGROTURYSTYKA  Warmia

11-034 Stawiguda, Pluski, ul. Bartąska 11

Telefon  (89)-512-63-30, 660-279-547
Dzwoniąc powołaj się na portal SloneczneMazury.pl
Kontakt e-mail agroturystykapluski@wp.pl

CHARAKTERYSTYKA:
pokoje, pokoje gościnne, Warmia, Stawiguda, tanie pokoje, tanie noclegi, pokoje na Warmii, noclegi, wypoczynek, wakacje, urlop, wczasy, pokoje Pluski, noclegi Warmia, noclegi Stawiguda, pokoje gościnne Stawiguda
Piktogramy

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Zapraszamy do zapoznania i skorzystania z Naszej oferty. Do zaoferowania mamy pokoje z własnymi łazienkami oraz pole kempingowo-namiotowe w pięknej i malowniczej miejscowości na Warmii jaką jest Stawiguda.

Wieś Pluski położona jest nad jeziorem Pluszne, na Warmii i Mazurach, wśród lasów Łańskich. Jest jedną z ładniejszych miejscowości koło Olsztyna. Szczyci się czystym i świeżym powietrzem jak też I klasą czystości wód (Jez.Pluszne).

Gospodarstwo Agroturystyczne w Pluskach to idealne miejsce na wypoczynek podczas weekendu i urlopu wśród pięknych lasów nad jeziorem Plusznym.

Oferujemy Państwu:

  • pokoje z własnymi łazienkami
  • pole kempingowo-namiotowe
  • bezpośredni dostęp do jeziora(własna plaża)
  • miejsce na ognisko oraz grilla
  • korzystanie z łódek wiosłowych
  • korzystanie z rowerów
  • wędzarnia

Łatwy dojazd i różnorodność spędzania wolnego czasu czynią tę wieś atrakcyjnym miejscem urlopu latem jak i zimą.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

» DODATKOWE INFORMACJE «

Kontakt

Gospodarstwo Agroturystyczne w Pluskach
Pluski, ul. Bartąska 11
11-034 Stawiguda
Tel. (89) 512-63-30
Tel.kom. 660-279-547

» ATRAKCJE «

Akwen ten objęty jest strefą ciszy. Zwolennicy ekologicznych sportów wodnych spędzą tu mile czas, żeglując lub surfując po dużej powierzchni jeziora (ponad 900ha). Wypożyczalnie sprzętów wodnych chętnie służą tym, którzy nie dysponują własną żaglówką, łódką czy deską windsurfingową.

Natomiast wielbicieli sportów lądowych przyciągną swym urokiem i czystością okoliczne lasy świerkowo-sosnowe, w które można wybrać się na wycieczkę rowerową lub piesze wędrówki. Turyści mogą również delektować się bogactwami natury, m.in. dorodnymi grzybami, jagodami i poziomkami.

Dla miłośników opalania się, a zwłaszcza opalania się w ruchu proponujemy boisko do siatkówki plażowej na publicznej plaży.

Amatorom bardziej leniwego sportu polecamy wędkowanie. Jez. Pluszne jest bowiem systematycznie zarybiane. Wędkarzy witają tu w szczególności szczupaczki i okonie, ale smakosze siei, sielawy, leszczy i węgorzy znajdą coś na ząb.

Dla turystów pluska gastronomia proponuje wyśmienite potrawy rybne i nie tylko. Kuchnia jest zdrowa, smaczna i nie należy do najdroższych.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SloneczneMazury.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  © 2009-2013 SloneczneMazury.pl
Słoneczne Mazury